KARIERA

next

KARIÉRA

Vážení uchádzači o zamestnanie,

v prípade, že chcete pracovať pre našu spoločnosť, máte možnosť nám poskytnúť súhlas, v ktorom nám dovoľujete uchovávať Váš zaslaný životopis s prílohami pre ďalšie spracovanie a uchovanie v našej databáze.

V prípade, že ste nám na to udelili súhlas, spracúvame Vaše osobné údaje na účel vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie, a to po dobu 12 mesiacov od skončenia výberového konania na relevantnú pracovnú pozíciu, alebo 12 mesiacov odo dňa zaradenia žiadosti do našej databázy.

Poskytnutie Vašich osobných údajov na tento účel a udelenie súhlasu so spracúvaním osobných údajov na tento účel sú úplne dobrovoľné.

Ako môžete svoj súhlas odvolať

Váš slobodný súhlas, ktorý jednoznačne potvrdíte svojím podpisom môžete kedykoľvek odvolať osobne, písomnou formou zaslanou do sídla Prevádzkovateľa, alebo e-mailom na gdpr@projektsignal.sk. Odvolanie súhlasu však nemá vplyv na zákonnosť spracúvania založenom na súhlase pred jeho odvolaním.

Pracovné ponuky

Pozícia:                                          Projektant zabezpečovacej techniky

Informácia o pracovnom mieste:      Bratislava

Ponúkaný plat  :                              od 1200 €/mesačne + motivačné ohodnotenie v závislosti od praxe, jazykových znalostí a pod.

Termín nástupu:                              Ihneď, dohodou

Druh pracovného pomeru:               Plný pracovný úväzok

Náplň práce, právomoci:

·       vykonáva projektovú činnosť v oblasti zabezpečovacej a oznamovacej techniky,

·       zabezpečuje a vykonáva úlohy v rozsahu danom predpismi a metodickými pokynmi pre zabezpečenie inžinierskej činnosti,

·       zúčastňuje sa a organizuje pracovné rokovania, porady v priebehu spracovania projektovej dokumentácie(PD),

·       pri realizácii PD sa zúčastňuje rokovaní, na ktorých sú riešené prípadné nejasnosti v PD,

·       zabezpečuje výkon autorského dohľadu na stavbe.

Požadujeme:

·       ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa  -  Žilinská univerzita KRIS,

·       úplne stredné odborné vzdelanie s maturitou - odbor elektrotechnický,

·       znalosť problematiky zabezpečovacej techniky,

·       práca na PC, AutoCAD výhodou,

·       anglický/ruský jazyk výhodou,

·       bezúhonnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, dôslednosť,

·       ochota učiť sa nové veci.

Ponúkame:

·       zaujímavú prácu v oblasti zabezpečovacej techniky,

·       dlhodobo stabilné zamestnanie,

·       príjemné pracovné prostredie,

·       práca v mladom kolektíve,

·       príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

·       primerané pracovné ohodnotenie – podľa množstva, kvality vykonanej práce a splnenia.

Pozícia:                                          Projektant - tester softwaru

Ponúkaný plat  :                              od 1100 €/mesačne + motivačné ohodnotenie v závislosti od praxe a znalostí

     ·       vykonáva skúšanie softwaru zabezpečovacích zariadení.

Požadujeme:

  •   vzdelanie:

          ·       stredoškolské s maturitou,

          ·       nadstavbové, vyššie odborné,

          ·       vysokoškolské so zameraním elektro - slaboprúd,

           ·       práca na PC: AutoCAD - pokročilý

                           Microsoft Office - pokročilý,

·       bezúhonnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, dôslednosť, lojálnosť,

Ponúkame:

·       zaujímavú prácu v oblasti zabezpečovacej a oznamovacej techniky,

·       dlhodobo stabilné zamestnanie v príjemnom pracovnom prostredí,

·       možnosť autorizácie SKSI,

·       primerané pracovné ohodnotenie.

Adresa spoločnosti:

PROJEKT SIGNAL s.r.o.

Ružinovská 1G

821 02 Bratislava

Kontakt:

E- mail:                projekcia@projektsignal.sk

V prípade Vášho záujmu o pracovné miesto žiadame zaslať štruktúrovaný životopis na vyššie uvedenú adresu.