KARIERA

next

KARIÉRA

Pracovná ponuka

Pozícia:                                       Projektant zabezpečovacej techniky

Informácia o pracovnom mieste:   Bratislava

Ponúkaný plat  :                            Dohodou

Termín nástupu:                            Ihneď, dohodou

Druh pracovného pomeru:             Plný pracovný úväzok

Náplň práce, právomoci:

·       Vykonáva projektovú činnosť v oblasti zabezpečovacej a oznamovacej techniky,

·       Zabezpečuje a vykonáva úlohy v rozsahu danom predpismi a metodickými pokynmi pre zabezpečenie inžinierskej činnosti,

·       Zúčastňuje sa a organizuje pracovné rokovania, porady v priebehu spracovania projektovej dokumentácie(PD),

·       Pri realizácii PD sa zúčastňuje rokovaní na ktorých sú riešené prípadné nejasnosti v PD,

·       Zabezpečuje výkon autorského dohľadu na stavbe.

Požadujeme:

·       ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa  -  Žilinská univerzita   KRIS,

·       znalosť problematiky zabezpečovacej techniky,

·       práca na PC,

·       anglický/ruský jazyk výhodou,

·       bezúhonnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, dôslednosť.

·       Ochota učiť sa nové veci

Ponúkame:

·       zaujímavú prácu v oblasti zabezpečovacej techniky,

·       dlhodobo stabilné zamestnanie,

·       príjemné pracovné prostredie,

·       práca v mladom kolektíve,

·       primerané pracovné ohodnotenie – podľa množstva, kvality vykonanej práce a splnenia.

Po skúšobnej dobe, resp. zapracovaní ďalšie benefity ( odmeny, 13. plat ...)

Adresa spoločnosti:

PROJEKT SIGNAL s.r.o.

Ružinovská 1G

821 02 Bratislava

Kontakt:

Kontaktná osoba: p. Renáta Fajtová

E- mail:                projekcia@projektsignal.sk

Tel. číslo:              0904 903 301

V prípade Vášho záujmu o pracovné miesto žiadame zaslať štruktúrovaný životopis na vyššie uvedenú adresu.